Pieni pulttisakset CoBolt® varmistuslenkillä 200 mm 200 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pihdit turvalenkillä putoamissuojan kiinnittämistä varten. Varmistuslenkki hitsattu tartuntaholkkiin, dynaamisesti kuormitettavissa jopa 3 m putoamiskorkeuteen asti.
Materiaali
Kromivanadiini-sähköteräs, muottitaottu.
Käyttötiedot
Käyttöön rakennus- ja asennustöissä, kiinteistöjen kunnossapidossa, teollisuusköysityöntekijöille, kattotyöntekijöille, elementtirakentamisessa jne.
Huomautus
Muita malleja ja kokoja toimitetaan pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Kahva | Monikomponenttimateriaaliset holkit. |
|---|---|
| Paluujousella | ei |
| Talttakärki | Karkaistu |
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Tuotetyyppi | Leikkaavat pihdit |
| Pianolangalle enintään ⌀ | 3,6 mm |
| Keskikovalle teräslangalle enintään ⌀ | 5,2 mm |
| Pehmeälle teräslangalle enintään ⌀ | 6 mm |
| Kokonaispituus | 200 mm |
| Leikkauskapasiteetti | 64 HR |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G706080200 |
|---|---|
| EAN | 4003773080046 |