Pienet pulttisakset CoBolt® leikkuu-uralla 200 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Suuri leikkauskapasiteetti suhteellisen pienellä voimalla erityisen vipuvälityksen ansiosta. Leikkuusärmät induktiokarkaistut (n. 64 HCR).
Kemiallisesti mustattu pihdit, muovipäällysteiset kahvat, keskellä lovi.
Materiaali
Kromivanadiini-sähköteräs, muottitaottu ja öljykarkaistu.
Käyttötiedot
Langalle, jonka vetolujuus on enintään 2000 N/mm2.
Tekniset tiedot
| Pinta | kemiallisesti mustatut pihdit |
|---|---|
| Talttakärki | Karkaistu |
| Materiaali | Kromivanadiinisähköteräs |
| Tuotetyyppi | Leikkaavat pihdit |
| Pianolangalle enintään ⌀ | 3.6 mm |
| Keskikovalle teräslangalle enintään ⌀ | 5.2 mm |
| Pehmeälle teräslangalle enintään ⌀ | 6 mm |
| Kokonaispituus | 200 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G731752200 |
|---|---|
| EAN | 4003773042327 |