Vyökotelo klipsillä S
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kestävät, kulutusta kestävää nailonia olevat vyökotelot on sovitettu täydellisesti MARTORin veitsille ja saksille. Kiinnitysmahdollisuus klipsillä tai tarrakiinnityksellä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | kotelo |
|---|---|
| Pituus | 215 mm |
| Leveys | 53 mm |
| Korkeus | 23 mm |
| Pituus | 215 mm |
| Pesu | 40 °C kirjopesu |
| Materiaali | Nailon |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G842200S |
|---|---|
| EAN | 4002632800283 |