Irralliset terälehdet, 10 kpl, 10 10
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Turvaveitsi SECUNORM 380 nro 842070;
Turvaveitsi SECUBASE 383 nro 842100, koko 1.
Tekniset tiedot
| Hionta | Aaltohionta, 2-puolinen |
|---|---|
| Terien määrä | 10 |
| Murtokohtien lukumäärä | 0 |
| Terän leveys | 17,7 mm |
| Terän paksuus | 0.5 mm |
| Terän pituus | 109,5 mm |
| Terän viisteet | kaksinkertainen |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G84207310 |
|---|---|
| EAN | 4002632801617 |