Leikkausalusta Dina1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Viidessä eri koossa, alustaksi kaikenlaiseen leikkaamiseen.
- Koostuu jäykästä ytimestä ja kahdesta kulutusta kestävästä ulkopinnasta.
- Itsekorjautuva: ulkopinnat sulkeutuvat välittömästi uudelleen leikkaamisen jälkeen. <Rakenne
- Koostuu jäykästä ytimestä ja kahdesta kulutusta kestävästä ulkopinnasta.
- Itsekorjautuva: ulkopinnat sulkeutuvat välittömästi uudelleen leikkauksen jälkeen.
Ruudukkomerkintä cm (etu) ja tuuma (taka). Tyyppimerkintä viittaa merkinnän kokoon.
Rakenne
Viisi eri kokoa, aluseksi kaikenlaiseen leikkaamiseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Leikkausalusta |
|---|---|
| Pituus | 210 mm |
| Leveys | 620 mm |
| Korkeus | 3 mm |
| Pituus | 870 mm |
| Paine | DIN A1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G842210DINA1 |
|---|---|
| EAN | 4002632800733 |