Lajitelmalaukku ”CarryLite” 8 8
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Vahvat saranat ja liukusalvat estävät läpinäkyvän kannen tahattoman avautumisen. Kannessa olevat U-profiilit estävät sisällön liikkumisen.
Kotelo polypropeenia. Kansi polykarbonaattia. Kantokahva mukavaan kuljetukseen sekä irrotettavat väliseinät.
Materiaali
Kotelo polypropeenia. Kansi polykarbonaattia.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työkalujen kuljetusjärjestelmä |
|---|---|
| Kotelon materiaali | polypropeeni (PP) |
| Ulkomitat, korkeus | 147 mm |
| Ulkomitat pituus | 413 mm |
| Ulkomitta, syvyys | 330 mm |
| Hyllyjen lukumäärä | 8 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6934858 |
|---|---|
| EAN | 5733439147248 |