Polypropeeninen asennuslaatikko kuljetuspyörillä 807 807
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Erittäin kestävä polypropeeninen asennuslaatikko. Vettä hylkivä, iskunkestävä ja korroosiosuojattu. 2 sivulle käännettävää kahvaa kahden henkilön kantamiseen ja kuljetukseen integroiduilla rullilla. Lukittavissa riippulukolla. Pinottava, ja vain 6,3 kg omapaino 89 litran sisätilavuudelle. Laatikkoa voidaan täydentää enintään 2 työkaluinsertillä nro 693486 SET.
Tekniset tiedot
| Materiaali | PP |
|---|---|
| Lukittavissa riippulukolla | kyllä |
| Työkalulaatikko avoinna | ei |
| Ulkomitat, korkeus | 345 mm |
| Ulkomitat pituus | 807 mm |
| Ulkomitta, syvyys | 470 mm |
| Paino | 6.3 kg |
| Sisätilavuus | 89 l |
| Laukun ominaisuus | Pinottava |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G693476807 |
|---|---|
| EAN | 8024482016146 |