Työkalulaukku, erityisen pitkä malli
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Teollisuusnahkainen laukku, reunat vahvistettu muoviprofiileilla. Pohjaa suojaa liukukisko. Etu- ja takaseinässä 20 kiinteää työkalulenkkia ja 8 ommeltua taskua työkaluille. Kannessa pidikelenkki vatupassille (600 mm). 2 pikalukkoa ja kantohihna.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työkalujen kuljetusjärjestelmä |
|---|---|
| Työkalusäilytyksen tyyppi | Varrenpidike |
| Sisäleveys | 185 mm |
| Sisäkorkeus | 270 mm |
| Sisäpituus | 635 mm |
| Paino | 2,7 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G690700 |
|---|---|
| EAN | 4006793741416 |