Sähköasentajan laukku
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kaksi etutaskua ja olkahihna (nro690440).
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työkalujen kuljetusjärjestelmä |
|---|---|
| Työkalusäilytyksen tyyppi | Varsipidike |
| Materiaali | Nahka |
| Sisäleveys | 160 mm |
| Sisäkorkeus | 300 mm |
| Sisäpituus | 400 mm |
| Paino | 2.6 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G691210 |
|---|---|
| EAN | 4006793654136 |