Nahkainen työkalulaukku väliseinällä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Etuseinä avataan kahdella tukevalla vetoketjulla. Leveä lokero suuremmille työkaluille. Etuseinässä, sivuseinissä ja pohjassa on ylimääräiset vahvikkeet.
Pohjakotelo sinkitystä teräslevystä. Kiinteä väliseinä, korkeus 180 mm.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työkalujen kuljetusjärjestelmä |
|---|---|
| Työkalusäilytyksen tyyppi | Puristinpidike |
| Materiaali | Nahka |
| Sisäleveys | 165 mm |
| Sisäkorkeus | 275 mm |
| Sisäpituus | 415 mm |
| Paino | 3.5 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G690300 |
|---|---|
| EAN | 4006793180314 |