Tekstiilinen työkalureppu 1 1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Korkealaatuiset tekstiiliset työkalulaukut, jotka kulkevat mukanasi päivittäisessä työssä. Heijastinnauhat takaavat hyvän näkyvyyden.
Käytännöllinen reppu työkalujen kuljetukseen ja säilytykseen. Säädettävät ja luistamattomat pehmustetut olkahihnat yhdessä lantiovyön ja selkäpehmusteen kanssa takaavat miellyttävän kantomukavuuden. Kantokahva, vetoketju ja tukijalat.
Sisäpuoli: 1 irrotettava työkalutaulu. Yhteensä 2 asiakirjataskua, 16 pistotaskua ja 5 tarranauhasuljettavaa lenkkiä.
Ulkopuoli: 1 pieni etutasku vetoketjulla ja 2 tarranauhasuljettavaa. Lisäksi 2 pistotaskua sivuilla.
Materiaali
Kestävää polyesterikangasta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työkalujen kuljetusjärjestelmä |
|---|---|
| Työkalusäilytyksen tyyppi | Varrenpidin |
| Paino | 2.3 kg |
| Ulkomitat, korkeus | 415 mm |
| Ulkomitat pituus | 320 mm |
| Ulkomitta, syvyys | 175 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6922671 |
|---|---|
| EAN | 4062406595746 |