GARANT GreenPlus -työkalureppu tekstiiliä 1 1
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Uudet GARANT GreenPlus -tekstiilikassit yhdistävät kahden maailman parhaat puolet: ne vakuuttavat kestävyydellään ja tarjoavat samalla korkean käyttömukavuuden, erinomaisen ergonomian, pitkän käyttöiän, loistavan käytettävyyden ja optimaalisen joustavuuden. Ne valmistetaan bluesign®-järjestelmän kattavien ja tiukkojen standardien mukaisesti, ihmiset, ympäristö ja resurssit huomioiden. Ole mukana muovaamassa kestävämpää tulevaisuutta. Optimoidulla pehmustejärjestelmällä entistä ergonomisempaan kantomukavuuteen.
Tekstiilinen työkalureppu, jossa 2 päätaskua:
- Yksi päätasku, jossa 2 sisätaskua, kestävä työkalutaulu 32 taskulla ja lukittava vetoketju.
- Yksi päätasku, jossa 2 erillistä, pehmustettua lokeroa kannettaville tietokoneille (enint. 15") ja tableteille sekä lukittava vetoketju.
Repun etutasku, jossa matkapuhelin- ja käyntikorttitasku, kynälenkit, avainrengas ja 2 säilytyslokeroa. Pieni etutasku oranssilla vetoketjulla. Sivujen kiristyshihnoilla, jotka pienentävät tilavuutta, jotta paino voidaan kantaa mahdollisimman lähellä kehoa ja jotta lisävarusteita voidaan kiinnittää ulkopuolelle. Anatomisesti muotoiltu olkahihna ja pehmustettu kantokahva. Ergonominen selkää vasten tuleva kantosysteemi ja rintahihna takaavat täydellisen kuorman siirron sekä optimaalisen tasapainon ja turvallisen istuvuuden. Roiskevedeltä suojattu pohja vesireunalla ja 4 tukijalkaa. Elastiset ulkotaskut ja heijastinnauha hyvää näkyvyyttä varten.
Materiaali
420 denierin nyloni- ja 200 denierin polyesterilangan yhdistelmä, joka tarjoaa vakuuttavan repeytymiskestävän ja kevyen suorituskyvyn.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työkalujen kuljetusjärjestelmä |
|---|---|
| Työkalusäilytyksen tyyppi | Varrenpidin |
| Paino | 2.3 kg |
| Ulkomitat, korkeus | 470 mm |
| Ulkomitat pituus | 350 mm |
| Ulkomitta, syvyys | 220 mm |
| Kestävyys | GARANT GreenPlus |
| Sarja | GreenPlus |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6922101 |
|---|---|
| EAN | 4067263125624 |