GARANT GreenPlus -tekstiilinen olkalaukkutyökalulaukku 1 1
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tekstiilinen olkalaukku, jossa 2 tilavaa päätaskua:
- 1 päätasku työkaluille, 15 sisätaskua ja 25 kumilenkkiä.
- 1 päätasku asiakirjoille ja A4-kokoisille dokumenteille sekä pehmustettu lokero enintään 15" kannettavalle.
Uudet GARANT GreenPlus -tekstiililaukut yhdistävät kahden maailman parhaat puolet: ne vakuuttavat kestävyydellään ja tarjoavat samalla korkean käyttömukavuuden, erinomaisen ergonomian, pitkän käyttöiän, loistavan saavutettavuuden ja optimaalisen joustavuuden. Ne valmistetaan bluesign®-järjestelmän kattavien ja tiukkojen standardien mukaisesti huomioiden ihmiset, ympäristön ja resurssit. Ole mukana muovaamassa kestävämpää tulevaisuutta. Optimoitu pehmustejärjestelmä entistä ergonomisempaan kantomukavuuteen.
Lisäksi edessä on etutasku oranssilla vetoketjulla sekä matkapuhelin- ja käyntikorttitasku, kynälenkit ja avainpidike. Toinen vetoketjullinen tasku olkalaukun takana. Roiskevedeltä suojattu pohja ja vedenreunus. Säädettävä, irrotettava olkahihna olkapehmusteella. Takana matkalaukkulenkk i, jolla laukun voi kiinnittää matkalaukun teleskooppikahvaan. Heijastinnauhat takaavat hyvän näkyvyyden.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työkalun kuljetusjärjestelmä |
|---|---|
| Työkalusäilytyksen tyyppi | Varrenpidin; varrenpidin |
| Paino | 1 kg |
| Ulkomitat, korkeus | 320 mm |
| Ulkomitat pituus | 450 mm |
| Ulkomitta, syvyys | 120 mm |
| Kestävyys | GARANT GreenPlus |
| Sarja | GreenPlus |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6922301 |
|---|---|
| EAN | 4067263125631 |