Huoltolaukku, pyörillä ja kannettavan tietokoneen lokerolla
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- 1 etutasku.
- 2 irrotettavaa sivutaskua.
- 2 numerolukkoa.
- 4-osainen teleskooppinen ulosveto.
Sisävarustus:
1 kannettavan tietokoneen lokero, pehmustettu, tarranauhakiinnityksellä.
3 A4-kokoista taskua tarranauhakiinnityksellä.
1 suuri lokero kansioille, luetteloille ja asiakirjoille.
1 käyntikorttitasku tarranauhakiinnityksellä.
3 kynälenkkiä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työkalujen kuljetusjärjestelmä |
|---|---|
| Materiaali | Nahka |
| Sisäleveys | 180 mm |
| Sisäkorkeus | 335 mm |
| Sisäpituus | 430 mm |
| Paino | 5,5 kg |
| Ulkomitat, korkeus | 400 mm |
| Ulkomitat pituus | 530 mm |
| Ulkomitta, syvyys | 240 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G691700 |
|---|---|
| EAN | 4006793076211 |