Työkalulaukku 'BIG Twin Move' 1 1
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kestävä musta ABS-rakenne, ympäröivä alumiinikehys ja metallisaranat. Laukku toimitetaan vakaalla ja ergonomisella kantokahvalla. Yksilöllistä merkintää varten mukana on 2 tarraa merkintäkenttään. Työkalutaulut ovat likaa hylkivää onttoa PP-levyä.
Pohjaan upotettu teleskooppikahva ja kaksi ulkoista, kevyesti rullaavaa skate-pyörää sujuvaa kuljetusta varten.
Pysyy pystyssä kaikissa avaustilanteissa molemmilla puolilla olevan saranamekanismilla varustetun kannenpidikkeen ansiosta; kulma vapaasti säädettävissä. Voidaan avata yhdeltä tai molemmilta puolilta. Pohja ja kansi voidaan avata toisistaan riippumatta, ja kummassakin on 2 metallista vipulukkoa kiinnitystä varten. Pohja voidaan lisäksi lukita 1 kolmimerkkisellä numeroyhdistelmälukolla.
Sisävarustus:
Yhteensä 95 kiinnitysmahdollisuutta:
Kansi:
1 työkalutaulu, 12 varrenpidintä ja 1 litteä lokero etupuolella sekä 10 elastista nauhaa takapuolella.
1 työkalutaulu, jossa 7 elastista nauhaa ja 1 puristustasku kannessa.
Väliosa, jossa 37 elastista nauhaa.
Pohja:
1 pohjalaatikko (voidaan kiinnittää painonapilla), jossa 3 pitkittäisjakajaa (3× pitkä).
1 käännettävä työkalutaulu, jossa 12 varrenpidintä ja 1 litteä lokero pohjalaatikon kantena.
Väliosa, jossa 15 elastista nauhaa ja 13 varrenpidintä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työkalujen kuljetusjärjestelmä |
|---|---|
| Työkalusäilytyksen tyyppi | Varrenpidike |
| Laukun kantavuus | 30 kg |
| Materiaali | ABS |
| Rullattava | kyllä |
| Sisäleveys | 370 mm |
| Sisäkorkeus | 210 mm |
| Sisäpituus | 490 mm |
| Paino | 8.6 kg |
| Valmistajan merkintä | BIG Twin Move |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6926151 |
|---|---|
| EAN | 4003773071549 |