Työkalulaukku 'BIG Basic Move' 1 1
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kestävä musta ABS-rakenne, ympäröivä alumiinikehys ja metallisaranat. Laukku toimitetaan tukevalla ja ergonomisella kantokahvalla. Yksilöllistä merkintää varten mukana 2 tarraa merkintäkenttään. Työkalutaulut on valmistettu likaa hylkivistä ontelorakenteisista PP-levyistä.
2 integroitua metallista vipulukkoa ja 1 kolmiosainen numerokoodilukko.
Pohjaan upotettu teleskooppikahva ja kaksi ulkoista, kevyesti rullaavaa skeittipyörää vaivattomaan kuljetukseen.
Sisävarustus:
Yhteensä 54 kiinnitys-/pistopaikkaa:
1 pohjalaatikko (voidaan lukita painonapilla) 4 pitkittäisjakajalla (2× lyhyttä ja 2× pitkää).
1 työkalutaulu, jossa 13 varrenpidikettä, sekä 1 litteä lokero pohjalaatikon kantena.
1 työkalutaulu, jossa yhteensä 21 pistotaskua etu- ja takapuolella.
1 työkalutaulu, jossa 10 varrenpidikettä ja 1 joustonauha etupuolella sekä 1 klipsitasku, jossa 7 joustonauhaa takapuolella.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työkalujen kuljetusjärjestelmä |
|---|---|
| Työkalusäilytyksen tyyppi | Varrenpidin |
| Laukun kantavuus | 20 kg |
| Materiaali | ABS |
| Rullattava | kyllä |
| Sisäleveys | 350 mm |
| Sisäkorkeus | 200 mm |
| Sisäpituus | 480 mm |
| Paino | 6,8 kg |
| Valmistajan merkintä | BIG Basic Move |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6926131 |
|---|---|
| EAN | 4003773057512 |