Huoltotyökalulaukku 'Rock Turtle' HDPE:tä, pyörillä K
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin kestävät ja iskunkestävät HDPE-laukkukotelot, joissa on alumiinirunko, vahvistetut kulmat ja 2 TSA-lukkoa (nro 692918).
Sisävarustus ommelluilla varsipitimillä:
1 pohjalaatikko sis. työkalutaulun, jossa 18 lokeroa kannen tapaan (nro 692908 koko 2). 1 jaettava vaahtomuovisisus pohjalaatikkoon. 1 työkalutaulu, jossa 24 varsipidintä, 12 kuminauhaa ja 1 pientarviketasku etu- ja takapuolella (nro 692908 koko 1). 1 asiakirjatasku ja 2 pientarvikesäiliötä kannessa.
TSA-lukko: USA:han matkustettaessa amerikkalainen turvallisuusviranomainen 'Transportation Security Administration' (TSA) voi avata ja sulkea lukot yleisavaimella tarkastusta varten. Näin vältyt siltä, että laukku avataan väkisin (lukot rikkoutuvat) tarkastuksen yhteydessä.
Käyttötiedot
Työkalulaukku frequent flyereille.Rakenne
Laukun vaakasuuntainen asento. 2 kuulalaakeroitua pyörää (⌀ 100 mm). Laukku kahvalla.
Rakenne
Erittäin kestävät ja iskunkestävät HDPE-laukkukotelot alumiinirungolla, vahvistetut kulmat ja 2 TSA-lukkoa (nro 692918).
Sisävarustus ommelluilla varsipidikkeillä:
1 pohjakotelo sis. työkalutaulu 18 lokerolla kannessa (nro 692908 koko 2). 1 jaettava vaahtomuovisisäke pohjakotelossa. 1 työkalutaulu 24 varsipidikkeellä, 12 kumilenkkiä ja 1 pientarviketasku etu- ja takapuolella (nro 692908 koko 1). 1 asiakirjatasku ja 2 pientarvikerasiaa kannessa.
TSA-lukot: Matkustettaessa USA:han Yhdysvaltain turvallisuusviranomaiset 'Transportation Security Administration' (TSA) voivat avata ja sulkea lukot yleisavaimella mahdollistaakseen tarkastuksen. Näin vältyt siltä, että laukku avataan väkivalloin (rikotut lukot) tarkastuksen yhteydessä.
Käyttötiedot
Työkalulaukku frequent flyereille.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työkalujen kuljetusjärjestelmä |
|---|---|
| Työkalusäilytyksen tyyppi | Varsi-/kahvapidin |
| Laukun kantavuus | 40 kg |
| Laukun ominaisuus | Lentomatkustukseen soveltuva |
| Materiaali | HDPE |
| Sisäleveys | 390 mm |
| Sisäkorkeus | 320 mm |
| Sisäpituus | 470 mm |
| Paino | 8.5 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G692927H |
|---|---|
| EAN | 8024482178332 |