Huoltotyökalulaukku HDPE:stä, rullattava
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Integroitu TSA-lukko (nro 692915) sekä liukukisko, metallisaranat, kantokahva ja 2 kuulalaakeroitua pyörää (⌀ 100 mm).
Sisävarustus ommelluilla varrenpitimillä:
1 jaettava pohjalaatikko, sis. työkalutaulu 18 lokerolla kannena. 2 pientarvikelaatikkoa pohjalaatikossa (nro 692909). 1 työkalutaulu 26 varrenpitimellä, 13 kuminauhalla ja 1 pientarviketaskulla etu- ja takapuolella. 2 asiakirjataskua kiinteästi asennettuna kanteen.
TSA-lukko: USA:han matkustettaessa amerikkalaiset turvallisuusviranomaiset (Transportation Security Administration, TSA) voivat avata ja sulkea lukot yleisavaimella tarkastusta varten. Näin vältyt siltä, että laukku avataan väkisin (lukot rikkoutuvat) tarkastuksen yhteydessä.
Käyttötiedot
Työkalulaukku frequent flyereille.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Työkalujen kuljetusjärjestelmä |
|---|---|
| Työkalusäilytyksen tyyppi | Varrenpidike |
| Laukun kantavuus | 25 kg |
| Laukun ominaisuus | Lentokäyttöön soveltuva |
| Materiaali | HDPE |
| Sisäleveys | 345 mm |
| Sisäkorkeus | 185 mm |
| Sisäpituus | 453 mm |
| Paino | 7.5 kg |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G692905 |
|---|---|
| EAN | 8024482011103 |