Systembox 3-3
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tyhjä laatikko tuotteelle nro 412472.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Systembox |
|---|---|
| Sisäleveys | 152 mm |
| Sisäkorkeus | 27 mm |
| Ulkomitat, korkeus | 36 mm |
| Ulkomitat pituus | 425 mm |
| Ulkomitta, syvyys | 175 mm |
| Sisäpituus | 417 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6303133-3 |
|---|---|
| EAN | 4062406780418 |