Systembox 1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tyhjä laatikko tuotteelle nro 412472.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Systembox |
|---|---|
| Sisäleveys | 102 mm |
| Sisäkorkeus | 27 mm |
| Ulkomitat, korkeus | 36 mm |
| Ulkomitat pituus | 275 mm |
| Ulkomitta, syvyys | 125 mm |
| Sisäpituus | 267 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6303131 |
|---|---|
| EAN | 4062406777296 |