Systembox 4-2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
SysteSopiiReikäsahavalikoimaan nro 589710 ja kaapelikenkäpihteihin nro 729850 (luetteloon 48 asti).
Systembox
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Systembox |
|---|---|
| Sisäleveys | 230 mm |
| Sisäkorkeus | 72 mm |
| Ulkomitat, korkeus | 85 mm |
| Ulkomitat pituus | 492 mm |
| Ulkomitta, syvyys | 247 mm |
| Sisäpituus | 485 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6303104-2 |
|---|---|
| EAN | 4045197681645 |