Ulosvedin sivulla olevalla kiristysruuvilla 3 3
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erityisesti muotoillut tartuntapinnat ulosvetimen varsissa, jotka yhdessä kiristyskaaren kanssa mahdollistavat laakerin vääntämisen irti (nro 881180).
Käyttötiedot
Hammaspyörien, rattaiden, Pitman-varsien ym. irrotukseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kaksivartinen ulosvedin |
|---|---|
| Teho | 7,5 t |
| Ulkoinen tartuntaleveys | 50–150 mm |
| Kiristyssyvyys enintään | 140 mm |
| Koukkujen määrä | 2 |
| Ulkokuusiokanta | 24 mm |
| Maksimivääntömomentti | 175 Nm |
| Paino | 3,16 kg |
| Valmistajan merkintä | 204 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G8812003 |
|---|---|
| EAN | 4021176028403 |