Kolmivartinen yleisulosvedin
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Itsekiinnittyvät varret lisäävät puristusvoimaa suhteessa vetovoimaan.
Käyttötiedot
Jousitoiminnon ja kapean rakenteen ansiosta ulosvedintä voidaan käyttää myös vaikeapääsyisissä tiloissa.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kolmihaarainen ulosvedin |
|---|---|
| Teho | 2.5 t |
| Ulkoinen tartuntaleveys | 20 - 150 mm |
| Kiristyssyvyys enintään | 150 mm |
| Koukkujen määrä | 3 |
| Ulkokuusiokanta | 10 mm |
| Maksimivääntömomentti | 35 Nm |
| Paino | 1.16 kg |
| Valmistajan merkintä | 483 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G880030 |
|---|---|
| EAN | 4021176480416 |