Kolmivartinen ulosvedin esiasetettavalla avautumalla 4
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Järeät ulosvetimet suurella puristusvoimalla ja erinomaisella puristusvaikutuksella. Säätöavaimella symmetrisesti puristavat varret säädetään helposti vaadittuun tartuntaleveyteen. Työkappale pysyy tukevassa otteessa. Tartuntavarsien irtoaminen tai liukuminen on täysin mahdotonta.
Ulkopuoliseen ja sisäpuoliseen ulosvetoon.
Käyttötiedot
Erittäin tiukasti kiinni olevien kuulalaakereiden, hammaspyörien, hihnapyörien ja vastaavien osien irrotukseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kolmihaarainen ulosvedin |
|---|---|
| Teho | 10 t |
| Ulkoinen tartuntaleveys | 20 - 250 mm |
| Kiristyssyvyys enintään | 225 mm |
| Koukkujen määrä | 3 |
| Ulkokuusiokanta | 27 mm |
| Maksimivääntömomentti | 300 Nm |
| Paino | 11,99 kg |
| Sisäinen puristusleveys | 225 - 325 mm |
| Kiinnityssyvyys | 50 mm |
| Valmistajan merkintä | 12 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G8809604 |
|---|---|
| EAN | 4021176850509 |