Käsiteräsharja, erittäin pitkä, aaltomainen messinkilanka 0,35 mm 4 4
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Käsiharja erittäin pitkällä muovikahvalla. Harjapituus 77 mm, harjakorkeus 10 mm, kokonaispituus n. 450 mm.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Teräsharja |
|---|---|
| Harjan materiaali | messinkilanka |
| Harjan paksuus | 0.35 mm |
| Työpituus l3 | 77 mm |
| Harjaspituus h1 | 10 mm |
| Pinnoiterivien määrä | 4 |
| Kahva | Muovi |
| Harjaspituus h1 | 10 mm |
| Työpituus l3 | 77 mm |
| Pinnoiterivien määrä | 4 |
| Peruspidikkeen leveys | 22 mm |
| Kokonaispituus l | 450 mm |
| Sallittu käytettäväksi elintarviketeollisuudessa | ei |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G5754204 |
|---|---|
| EAN | 4017359118474 |