Teroituslaikka teroitusyksikköön AV500 Sc70
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Teroitusyksikköön AV500 nro 599600.
Käyttötiedot
Timantti- ja boorinitridihiomalaikkojen teroitukseen.
Terävöitä sen jälkeen hiomakivellä; käytetään kuivana.
Rakenne
Musta piikarbidi.
Sopii
Teroitusyksikkö AV500 nro 599600.
Käyttötiedot
Timantti- ja boorinitridihiomalaikkojen teroitukseen.
Teroita sen jälkeen hiomakivellä; käytetään kuivana.
Tekniset tiedot
| Hionta-aineen nimike | SiC |
|---|---|
| Tuotetyyppi | tasoituslaikka |
| Hiomalaikan mitoitukselle | ⌀ ≥ 200; leveys ≥ 20 mm |
| Hionta-aineen nimike | SiC |
| Spesifikaatio | 1C70M5V15 |
| Levyn ⌀ d | 75 mm |
| Reikä-⌀ h | 12.7 mm |
| Laikan leveys d | 25 mm |
| Hiomalaikoille, joiden raekoko | 181–91 µm |
| Raekoko | 70 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G599650SC70 |
|---|---|
| EAN | 9003174810414 |