Hiomalaikka penkkihiomakoneeseen D×T×H (mm) Ek80
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Toimitussisältö
Sis. supistusholkit ilmoitetuille rei’ille.
Huomautus
Nylon-kompakti-hiomalaikat, katso nro 568725 ja siitä eteenpäin.
Rakenne
Korkealaatuiset laikat, pitkä käyttöikä ja keraaminen side penkkihiomakoneisiin. Suuri aksiaalinen ja radiaalinen tarkkuus, suurin työnopeus 40 m/s.
Yleishiomalaikat penkkihiomakoneisiin jäysteenpoistoon, hiontaan ja työkalujen teroitukseen.
Käyttötiedot
Karkaistuille teräksille ja HSS:lle.
Spesifikaatio
Jalokorundi valkoinen, kovuusaste M.
Toimitussisältö
Sisältää supistusrengassarjan ilmoitetuille rei'ille.
Huomautus
Nylon-kompaktihiomalaikat, katso nro 568725 ja siitä eteenpäin.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Hioma-aine | Piikarbidi (SiC) |
|---|---|
| Hionta-aineen nimike | SiC |
| Tuotetyyppi | Penkkihiomalaikka |
| Tuotenimen attribuutti | 150×20×32 |
| Levyn ⌀ d | 150 mm |
| Hiontamenetelmä | Penkkihiomakone |
| Laikan leveys d | 20 mm |
| Reikä-⌀ h | 32 mm |
| Supistusrengas, sisä-⌀ | 25 mm; 20 mm; 16 mm |
| Muoto | 1 |
| Maksimikehänopeus | 25 m/s |
| Hienousaste | hieno |
| Raekoko | 80 |
| Spesifikaatio | Valkoinen jalokorundi, kovuusaste M |
| Hionta-aineen nimike | A |
| Hioma-aine | Valkoinen jalokorundi |
| Maksimikehänopeus | 40 m/s |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G596200EK80 |
|---|---|
| EAN | 9003177644689 |