Hiomalaikka penkkihiomakoneeseen D×T×H (mm) Sc80
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Toimitussisältö
Sisältää supistusholkit ilmoitetuille rei’ille.
Huomautus
Nylon-kompaktilaikkaharjat, ks. nro 568725 ja siitä eteenpäin.
Malli
Huippulaadukkaat laikat, pitkä käyttöikä ja keraaminen side penkkihiomakoneisiin. Suuri aksiaalinen ja radiaalinen tarkkuus, enimmäistyönopeus 40 m/s.
Yleishiomalaikat penkkihiomakoneisiin purseiden poistoon, hiontaan ja työkalujen teroitukseen.
Käyttötiedot
Kova-ainetäysterän ja kova-aineterillä varustettujen työkalujen hiontaan sekä valuraudasta ja volframista valmistetuille työkappaleille.
Spesifikaatio
Piikarbidi vihreä, kovuusaste J.
Toimitussisältö
Sisältää supistusholkit ilmoitetuille rei'ille.
Huomautus
Nylon-kompakthiomalaikat, katso nro 568725 ja eteenpäin.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Hioma-aine | Piikarbidi (SiC) |
|---|---|
| Hionta-aineen nimike | SiC |
| Tuotetyyppi | Penkkihiomalaikka |
| Levyn ⌀ d | 125 mm |
| Hiontamenetelmä | Penkkihiomakone |
| Laikan leveys d | 20 mm |
| Reikä-⌀ h | 32 mm |
| Supistusrengas, sisä-⌀ | 25 mm; 20 mm; 16 mm |
| Muoto | 1 |
| Maksimikehänopeus | 25 m/s |
| Hienousaste | hieno |
| Raekoko | 80 |
| Spesifikaatio | Piikarbidi vihreä, kovuusaste J |
| Hionta-aineen nimike | SiC |
| Maksimikehänopeus | 40 m/s |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G596100SC80 |
|---|---|
| EAN | 9003170025294 |