Hiomalaikka penkkihiomakoneeseen D×T×H (mm) C800
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Toimitussisältö
Sis. soviterenkaat ilmoitetuille rei’ille.
Huomautus
Nylon-kompaktilaikat, ks. nro 568725 ja eteenpäin.
Malli
Elastisesti sidottu teroituslaikka, erittäin pehmeä. Suurin työnopeus 25 m/s.
Käyttötiedot
Leikkausjälkien poistoon, kiillotukseen, viimeistelyhiontaan ja hienoon jäysteenpoistoon. Kiinnityslaipan halkaisijan on oltava vähintään 2/3 laikan halkaisijasta.
Määritys
PU-sidottu piikarbidi.
Toimitussisältö
Sisältää supistusholkit ilmoitetuille rei'ille.
Huomautus
Nylon-kompakthiomalaikat, katso nro 568725 ja eteenpäin.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Hioma-aine | Piikarbidi (SiC) |
|---|---|
| Hionta-aineen nimike | SiC |
| Tuotetyyppi | Penkkihiomalaikka |
| Levyn ⌀ d | 125 mm |
| Hiontamenetelmä | Penkkihiomakone |
| Laikan leveys d | 20 mm |
| Reikä-⌀ h | 32 mm |
| Supistusrengas, sisä-⌀ | 25 mm; 20 mm; 16 mm |
| Muoto | 1 |
| Maksimikehänopeus | 25 m/s |
| Hienousaste | erittäin hieno |
| Raekoko | 800 |
| Spesifikaatio | PU-sidottu piikarbidi |
| Hionta-aineen nimike | SiC |
| Hioma-aine | Piikarbidi (SiC) |
| Maksimikehänopeus | 25 m/s |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G596100C800 |
|---|---|
| EAN | 9003170100168 |