Penkkihiomakoneen hiomalaikka D×T×H (mm) 200×32×51
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Toimitussisältö
Sis. supistusholkit ilmoitetuille rei’ille.
Huomautus
Nylon-kompaktihiomalaikat, katso nro 568725 ja siitä eteenpäin.
Malli
Laatulaikat pitkällä käyttöiällä ja keraamisella sidoksella pöytähiomakoneisiin. Korkea aksiaalinen ja radiaalinen tarkkuus, maks. työnopeus 40 m/s.
Yleishiomalaikat pöytähiomakoneisiin purseiden poistoon, hiontaan ja työkalujen teroitukseen.
Käyttötiedot
Karkaistuille teräksille ja HSS:lle.
Erittely
Jalokorundi valkoinen, kovuusaste M.
Toimitussisältö
Sis. supistusrenkaat ilmoitetuille rei’ille.
Huomautus
Nylon-kompakthiomalaikat ks. nro 568725 ja siitä eteenpäin.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Hioma-aine | Valkoinen jalokorundi |
|---|---|
| Hionta-aineen nimike | A |
| Tuotetyyppi | Hiomatukin laikka |
| Levyn ⌀ d | 200 mm |
| Hiontamenetelmä | Pöytähiomakone |
| Laikan leveys d | 32 mm |
| Reikä-⌀ h | 51 mm |
| Supistusrengas, sisä-⌀ | 32 mm |
| Muoto | 1 |
| Maksimikehänopeus | 40 m/s |
| Hienousaste | keskikova |
| Raekoko | 60 |
| Spesifikaatio | Valkoinen jalokorundi, kovuusaste M |
| Hionta-aineen nimike | A |
| Hioma-aine | Valkoinen jalokorundi |
| Maksimikehänopeus | 40 m/s |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 596410 |
|---|---|
| EAN | 9003177231179 |