Hiomakapulasarja, 24 osaa kova 100
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Hiomakapula, kova malli ja parannettu reunalujuus.
4 sivulta pinnoitettu rakein (A).
Etu
- Joustava, ei taitoksia eikä laskoksia.
- Kaikki sienet myös märkähiontaan sopivia.
- Vähäinen tukkeutuvuus, pestävä.
Käyttö
Puun, metallin ja maalipintojen purseenpoistoon ja tasohiontaan.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Pinnoitettujen pintojen määrä | 4 |
|---|---|
| Sienien/tyynyjen määrä | 24 |
| Hioma-aine | Normaalikorundi (A) |
| Hionta-aineen nimike | A |
| Tuotetyyppi | Hiomasieni |
| Tuotenimen attribuutti | 100×68×26 mm |
| Pituus | 100 mm |
| Leveys | 68 mm |
| Korkeus | 26 mm |
| Hionta-aineen nimike | A |
| Hioma-aine | Normaalikorundi (A) |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G557540100 |
|---|---|
| EAN | 4046719251728 |