Tarkkuustasohiomalaikka D×T×H (mm) A46 A46
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tasohiontalaikat, joissa on korkea suorituskyky ja erittäin huokoinen sidontajärjestelmä lämpökuormituksen vähentämiseksi ja teroitustimantin kulumisen minimoimiseksi.
- Yleiskäyttöinen heilurihiontamenetelmässä, mikä vähentää olennaisesti laikanvaihtojen määrää päivittäisessä työssä.
- Voidaan käyttää kaikissa muotti-, työkalu- ja koneenvalmistuksessa yleisesti käytetyissä hiomakoneissa, esim. Jung, ABA, Blohm, Elb, Mägerle, Ziersch & Baltrusch, Geibel & Hotz, Jones & Shipman.
- Jäähdytys emulsiolla on pakollinen, varmista erityisen huolellisesti hyvä jäähdytysvoitelu pitkälastuavilla materiaaleilla.
Tasohiontalaikat, joissa on 100 mm:n laikan leveys, suurten työkappaleiden taloudelliseen työstöön.
Muoto 7, molemminpuolisilla upotuksilla.
Huomautus
Profiilitasohiontalaikat pyynnöstä.
Spesifikaatio
SD33A46JJ8PVO3F
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Muoto | 7 |
|---|---|
| Levyn ⌀ d | 400 mm |
| Hiontamenetelmä | Tasohionta |
| Laikan leveys d | 100 mm |
| Reikä-⌀ h | 127 mm |
| Spesifikaatio | SD33A46JJ8PVO3F |
| Tuotetyyppi | Tasohiontalaikka |
| Tuotenimen attribuutti | 400×100×127 |
| Uran syvyys f 1 | 40 mm |
| Uran syvyys g 2 | 10 mm |
| Uran halkaisija p | 190 mm |
| Spesifikaatio | SD33A46JJ8PVO3F |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G590692A46 |
|---|---|
| EAN | 9003172029931 |