Kiinnitysrulla ⌀ 90×100 mm AIR Ilma
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinnitysreikä ⌀ 19 mm kaksoiskiilauralla.
Pneumaattinen rakenne, kovuusastetta voidaan säätää yksilöllisesti. Mukana sovitin polkupyöräpumppuja varten.
Käyttötiedot
Minhiomahihnojen nro 568531–568561 kiinnitykseen.
Tekniset tiedot
| Reiän ⌀ | 19 mm |
|---|---|
| Rullan leveys | 100 mm |
| Hylsyn ⌀ | 90 mm |
| Tuotetyyppi | Satiinointitelan pidin |
| Rakenne | pneumaattinen |
| Väri | musta |
| Kovuusaste | AIR |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G568575AIR |
|---|---|
| EAN | 4062406119805 |