Kiinnitysrulla ⌀ 90×100 mm 2IN1 2in1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinnitysreikä ⌀ 19 mm, kaksikiilauralla.
Joustava kiinnitysrulla monisegmentoinnilla hiomanauhan erityisen helppoa vaihtoa varten. Koko 2IN1 korvaa tavanomaiset versiot Hard ja Soft.
Käyttötiedot
Minihiomanauhojen nro 568531–568561 kiinnittämiseen.
Tekniset tiedot
| Reiän ⌀ | 19 mm |
|---|---|
| Rullan leveys | 100 mm |
| Hylsyn ⌀ | 90 mm |
| Tuotetyyppi | Satiinihiomavalssin pidin |
| Rakenne | laajeneva |
| Väri | musta |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G5685702IN1 |
|---|---|
| EAN | 4045197978554 |