Puukkosahanteräsarja 6114g
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Korkea kulutuskestävyys skärkantin jälkikäteisen pintatiivistyksen ansiosta.
Malli
Aggressiivinen, kaareva terärakenne, jossa on optimaalinen painopiste nopeaan sahaukseen. Pidempi käyttöikä TiN-pinnoitteen ansiosta.
Toimitussisältö
Viisiosainen
Rakenne
Korkea kestävyys leikkausreunan jälkikäsittelynä tehtävän pintatiivistyksen ansiosta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Puukkosahanterä |
|---|---|
| Sahanterän materiaali | BiM |
| Leikkuutyyppi | suora leikkaus; suora hammastus, hieno; suora leikkaus; suora hammastus, hieno; suora leikkaus; suora hammastus, hieno |
| Lehtien lukumäärä | 5 |
| Soveltuvuus | _6114G |
| Optimoitu materiaaleille | INOX; INOX; INOX |
| Levyn paksuus (perforoitu paneeli) | 3-8 mm |
| Metalliprofiili (avoin) | < 100 mm |
| Terän pituus | 150 mm |
| Merkintä | 6114G |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G5887356114G |
|---|---|
| EAN | 082472210941 |