Puukkosahanteräsarja 12114r
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Korkea kestävyys leikkausreunan jälkikäteisen pintatiivistyksen ansiosta.
Toimitussisältö
5 kpl
Rakenne
Korkea kestävyys leikkausreunan jälkikäsittelynä tehtävän pintatiivistyksen ansiosta.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Puukkosahanterä |
|---|---|
| Sahanterän materiaali | BiM |
| Leikkuutyyppi | suora hammastus, hieno; suora leikkaus; suora hammastus, hieno; suora leikkaus; suora hammastus, hieno; suora leikkaus |
| Lehtien lukumäärä | 5 |
| Optimoitu materiaaleille | INOX; INOX; INOX |
| Levyn paksuus (perforoitu paneeli) | 3-8 mm |
| Metalliprofiili (avoin) | < 175 mm |
| Terän pituus | 300 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G58873512114R |
|---|---|
| EAN | 082472201840 |