Katkaisulaikka, suurtehoinen malli EXTRA OHUT INOX 125 mm
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Suoritus
Erikoistyyppi ruostumattomalle teräkselle.
Uusi, uusimman tekniikan mukaisesti valmistettu suurtehokas malli, joka tarjoaa huomattavia tuottavuusetuja ja erinomaisen leikkaustuntuman.
Korkeampi tuottavuus karkean, sivuilta vapaahiottujen pintojen ansiosta, poikkeuksellisen pitkä käyttöikä ja parannetut aloitusominaisuudet.
Pieni laikan paksuus mahdollistaa nopean katkaisun vaivattomasti ja suurin ajansäästöin. Puhtaat leikkuupinnat, lähes ei lainkaan jäysteen muodostumista.Tekniset tiedot
A60R-BF.
Rakenne
Erikoistyyppi ruostumattomalle teräkselle.
Uusi, aivan uusimman tekniikan mukaan valmistettu suurtehomalli, joka tarjoaa selkeitä tuottavuusetuja ja erinomaisen leikkuutuntuman.
Korkeampi tuottavuus karkeiden, sivupinnoiltaan vapaahiottujen pintojen ansiosta, erinomainen käyttöikä ja parannetut aloitusominaisuudet.
Pieni laikkapaksuus mahdollistaa nopean katkaisun vähällä vaivalla ja suurella ajansäästöllä. Puhtaat leikkauspinnat, lähes ei jäysteen muodostumista.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Hionta-aineen nimike | A |
|---|---|
| Optimoitu materiaaleille | INOX |
| Maksimikehänopeus | 80 m/s |
| Raudan, rikin ja kloorin osuus | < 0,1 % |
| Suositeltu työskentelykulma | 90 astetta |
| Kone | Kulmahiomakoneet |
| Tuotetyyppi | Katkaisulaikka |
| Spesifikaatio | A60R-BF |
| Muotin kuvaus | suora |
| Muotin kuvaus | piikki |
| Levyn leveys | 1 mm |
| Levyn ⌀ | 125 mm |
| Spesifikaatio | A60R-BF |
| Materiaalipaksuudelle | 3 mm |
| Reiän ⌀ | 22.23 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G563272125 |
|---|---|
| EAN | 4045197967459 |