Hiomasienisarja, 24 osaa erittäin pehmeä 100
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Hiomasieni, erittäin kevyt välikerros. Sopii erinomaisesti kaikkien muotojen hiontaan.
2-puolinen pinnoitus.
Piikarbidi SiC
Etu
- Joustava, ei taitoksia eikä laskoksia.
- Kaikki sienet myös märkähiontaan sopivia.
- Vähäinen tukkeutuvuus, pestävä.
Käyttö
Epätasaisten ja muotoiltujen pintojen viimeistelyyn muotoja muuttamatta. Metallin, puun ja muovien esihiontaan ennen maalausta, maalauksen välihiontaan.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Pinnoitettujen pintojen määrä | 2 |
|---|---|
| Sienien/tyynyjen määrä | 24 |
| Hioma-aine | Piikarbidi (SiC) |
| Hionta-aineen nimike | SiC |
| Tuotetyyppi | Hiomasieni |
| Tuotenimen attribuutti | 125×98×13 mm |
| Pituus | 125 mm |
| Leveys | 98 mm |
| Korkeus | 13 mm |
| Hienousaste | hieno |
| Raekoko | 100 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G557530100 |
|---|---|
| EAN | 4046719251773 |