Yleishiomapala 80×50×20 mm M
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Joustava käsihiomapala elastisesti sidotuilla hiomajyvillä, kauttaaltaan läpivärjätty (pitkä käyttöikä, voidaan kuluttaa kokonaan). Avohuokoinen side estää hiomamateriaalia tukkeutumasta. Soveltuu sekä märkä- että kuivahiontaan. Vesi- ja öljynkestävä.
Rakenne jalokorundilla.
Käyttötiedot
Yleiskäyttöinen puhdistukseen, kiillotukseen, silottamiseen, mattakiillotukseen ja kaikkien materiaalien hiontaan.
Huomautus
Vesi, petroli, tahna tai vastaavat lisäaineet parantavat hiontatehoa.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Hiomatuki |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 80×50×20 mm |
| Hienousaste | Keskikarkea |
| Leveys | 50 mm |
| Pituus | 80 mm |
| Korkeus | 20 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G557665M |
|---|---|
| EAN | 4069515039925 |