Yleishiontapala 80×50×20 mm G
!
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Rakenne
Joustava käsihiontapala, jossa elastisesti sidotut hiomajyvät, läpivärjätty kauttaaltaan (pitkä käyttöikä, voidaan kuluttaa kokonaan loppuun). Avohuokoinen sidos estää hiomamateriaalin tukkeutumisen. Soveltuu sekä märkä- että kuivahiontaan. Veden- ja öljynkestävä.
Edullinen malli.
Käyttötiedot
Yleiskäyttöinen puhdistukseen, kiillotukseen, siloittamiseen, mattakiillotukseen ja kaikkien materiaalien hiontaan.
Huomautus
Vesi, petroli, pasta tai vastaavat lisäaineet lisäävät hiontatehoa.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Hiomapalikka |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | 80×50×20 mm |
| Hienousaste | karkea |
| Leveys | 50 mm |
| Pituus | 80 mm |
| Korkeus | 20 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G557660G |
|---|---|
| EAN | 4045197241757 |