Hiomakangas (A) sininen, normaali KK 24 230×280 mm 40
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Tiiviisti kudottu, kestävä ja erittäin joustava puuvillakangas (öljyn- ja petrolinkestävä), jossa tasaisesti siroteltu, täyshartsisidoksinen normaalijyvä (A). Täydellinen mukautuminen työkappaleen geometriaan.
Ei rispaannu, maksimaalinen hiontateho ja pitkä kestävyys. Arkkikoko 230×280 mm.
Tyyppi VSM KK 24: Sininen kangas, edullinen hiomakangas normaaliin kulutukseen.
Käyttötiedot
Yleiskäyttö, ensisijaisesti käsinhiontaan (kumipalikka nro 557600).
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Hiomapaperin pituus | 230 mm |
|---|---|
| Hiomapaperin leveys | 280 mm |
| Hioma-aine | Normaalikorundi |
| Hionta-aineen nimike | A |
| Tuotetyyppi | Hiomakangas |
| Tuotenimen attribuutti | 230×280 mm |
| Hienousaste | karkea |
| Sarja | KK24 |
| Valmistajan merkintä | KK 24 |
| Raekoko | 40 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G55680040 |
|---|---|
| EAN | 4018875000755 |