Hiomakangas talousrullassa (A) sininen KK 24 40 mm × 50 m 150
!
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Malli
Tiheä puuvillakangas tasaisesti siroteltuna fenolihartsisidotulla normaalikorundilla (A). Erittäin hyvä jyvien kiinnittyvyys, korkea hiontateho ja pitkä käyttöikä.
Pituus 50 m, pakkaus sisäänrakennetulla repäisyveitsellä.
Tyyppi VSM KK 24: Kangas sininen, säästörulla normaaliin kulutukseen.
Pakkaus sisäänrakennetulla repäisyveitsellä.
Käyttötiedot
Metallin käsinhiontaan, mutta myös erittäin sopiva kaikille muille materiaaleille.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Ekonomiarullien pituus | 50 m |
|---|---|
| Talousrullien leveys | 40 mm |
| Hioma-aine | Normaalikorundi (A) |
| Hionta-aineen nimike | A |
| Tuotetyyppi | Hiomakangas |
| Tuotenimen attribuutti | 40 mm × 50 m |
| Hienousaste | keskikova |
| Raekoko | 150 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G557710150 |
|---|---|
| EAN | 4018875266977 |