Hiomakangas taloudellisessa rullassa (A) ruskea KK 114 F 50 mm × 50 m
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Tiivis puuvillakangas, tasaisesti siroteltu fenoplastisidonnaisella normaalikorundilla (A). Erittäin hyvä raekiinnittyvyys, korkea hiontateho ja pitkä käyttöikä.
Pituus 50 m, pakkaus sisäänrakennetulla repäisyterällä.
Tyyppi VSM KK 114 F: kangas, ruskea erittäin korkeaan kulutukseen. Tämä laatu on erittäin joustava, öljynkestävä ja voidaan repäistä pituussuuntaan siistein reunoin ja suorilla kuiduilla ilman rispaantumista.
Pakkaus sisäänrakennetulla repäisyterällä.
Käyttötiedot
Metallin käsinhiontaan, mutta sopii erinomaisesti myös kaikille muille materiaaleille.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Ekonomiarullien pituus | 50 m |
|---|---|
| Talousrullien leveys | 50 mm |
| Hioma-aine | Normaalikorundi (A) |
| Hionta-aineen nimike | A |
| Tuotetyyppi | Hiomakangas |
| Tuotenimen attribuutti | 50 mm × 50 m |
| Hienousaste | karkea |
| Sarja | KK114F |
| Raekoko | 60 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 557750 |
|---|---|
| EAN | 4018875266717 |