Hiomakangas talousrullassa (A) ruskea KK 114 F 40 mm × 50 m 80
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tiheä puuvillakangas, tasaisesti siroteltu fenoplastisidonnaisella normaalilla alumiinioksidilla (A). Erittäin hyvä raesidonta, korkea hiontateho ja pitkä käyttöikä.
Pituus 50 m, pakkaus sisäänrakennetulla repäisyterällä.
Tyyppi VSM KK 114 F: kangas, ruskea erittäin kovaan kulutukseen. Tämä laatu on erittäin taipuisa, öljynkestävä ja voidaan repäistä pituussuunnassa siistein reunoin ja suorina kuituina ilman rispaantumista.
Pakkaus sisäänrakennetulla repäisyterällä.
Käyttötiedot
Metallin käsinhiontaan, mutta sopii erittäin hyvin myös kaikille muille materiaaleille.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Ekonomiarullien pituus | 50 m |
|---|---|
| Talousrullien leveys | 40 mm |
| Hioma-aine | Normaalikorundi (A) |
| Hionta-aineen nimike | A |
| Tuotetyyppi | Hiomakangas |
| Tuotenimen attribuutti | 40 mm × 50 m |
| Hienousaste | karkea |
| Sarja | KK114F |
| Raekoko | 80 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G55770080 |
|---|---|
| EAN | 4018875266601 |