Hiomakangas talousrullassa (A) ruskea KK 114 F 25 mm × 50 m
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Tiivis puuvillakangas, tasaisesti siroteltuna fenoplastisidoksisella normaalikorundilla (A). Erittäin hyvä raekiinnitys, korkea hiontateho ja pitkä käyttöikä.
Pituus 50 m, pakkaus sisäänrakennetulla katkaisuterällä.
Tyyppi VSM KK 114 F: kangas, ruskea erittäin suurelle kulutukselle. Tämä laatu on erittäin taipuisa, öljynkestävä ja voidaan repäistä pituussuunnassa puhtain reunoin ja suorin kuiduin ilman rispaantumista.
Pakkaus sisäänrakennetulla katkaisuterällä.
Käyttötiedot
Metallin käsinhiontaan, mutta soveltuu erittäin hyvin myös kaikille muille materiaaleille.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Ekonomiarullien pituus | 50 m |
|---|---|
| Talousrullien leveys | 25 mm |
| Hioma-aine | Normaalikorundi (A) |
| Hionta-aineen nimike | A |
| Tuotetyyppi | Hiomakangas |
| Tuotenimen attribuutti | 25 mm × 50 m |
| Hienousaste | keskikova |
| Sarja | KK114F |
| Raekoko | 150 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 557800 |
|---|---|
| EAN | 4018875266519 |