Hiomakangas säästörullassa (A) ruskea KK 114 F 100 mm × 50 m
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Tiheä puuvillakangas tasaisesti siroteltuna fenolihartsisidotulla normaalikorundilla (A). Erittäin hyvä jyvien kiinnittyvyys, korkea hiontateho ja pitkä käyttöikä.
Pituus 50 m, pakkaus sisäänrakennetulla repäisyveitsellä.
Tyyppi VSM KK 114 F: Kangas, ruskea erittäin kovaan kulutukseen. Tämä laatu on erittäin taipuisa, öljynkestävä ja voidaan repäistä pituussuunnassa siistein reunoin ja suorien kuitujen mukaisesti ilman rispaantumista.
Pakkaus ilman repäisyveistä.
Käyttötiedot
Metallin käsinhiontaan, mutta myös erittäin sopiva kaikille muille materiaaleille.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Ekonomiarullien pituus | 50 m |
|---|---|
| Talousrullien leveys | 100 mm |
| Hioma-aine | Normaalikorundi (A) |
| Hionta-aineen nimike | A |
| Tuotetyyppi | Hiomakangas |
| Tuotenimen attribuutti | 100 mm × 50 m |
| Hienousaste | karkea |
| Sarja | KK114F |
| Raekoko | 40 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 557840 |
|---|---|
| EAN | 4018875205693 |