Hiomakangas talousrullana, sarja (A) ruskea kotelolla KK 114 F
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Tiheä puuvillakangas, tasaisesti ripoteltu fenoplastisidoksisella normaalikorundilla (A). Erittäin hyvä jyvien tartunta, korkea hiontateho ja pitkä käyttöikä.
Pituus 50 m, pakkaus sisäänrakennetulla katkaisuterällä.
Tyyppi VSM KK 114 F: kangas, ruskea erittäin kovaan kulutukseen. Tämä laatu on erittäin taipuisa, öljynkestävä ja voidaan repäistä pituussuunnassa siistein reunoin ja suorilla kuiduilla ilman purkautumista.
Kotelossa on 5 talousrullaa nro 557700 – raekoot 60, 80, 120, 150, 240 (40 mm leveitä, 50 m pitkiä).
Käyttötiedot
Metallin käsinhiontaan, mutta soveltuu erinomaisesti myös kaikille muille materiaaleille.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Ekonomiarullien pituus | 50 m |
|---|---|
| Talousrullien leveys | 40 mm |
| Hioma-aine | Normaalikorundi |
| Hionta-aineen nimike | A |
| Tuotetyyppi | Hiomakangas |
| Tuotenimen attribuutti | 40 mm × 50 m |
| Sarja | KK114F |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G557950 |
|---|---|
| EAN | 2050001024657 |