Hiomakangas talousrullassa, sarja (A) ruskea KK 114 F 40 mm × 50 m
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tiivis puuvillakangas, tasaisesti siroteltu fenoplastisidonnaisella normaalikorundilla (A). Erittäin hyvä rakeen tarttuvuus, suuri hiomateho ja pitkä käyttöikä.
Pituus 50 m, pakkaus sisäänrakennetulla repäisyveitsellä.
Tyyppi VSM KK 114 F: kangas, ruskea erittäin kovaan kulutukseen. Tämä laatu on erittäin taipuisa, öljynkestävä ja voidaan repäistä pituussuunnassa siistein reunoin ja suorina kuituina ilman rispaantumista.
Pituus 50 m, pakkaus sisäänrakennetulla repäisyveitsellä.
Käyttötiedot
Metallin käsinhiontaan, mutta myös erittäin sopiva kaikille muille materiaaleille.
Rakenne
10 osaa = täydellinen sarja, jossa kussakin 1 rulla raekokoja 40–400.
Rakenne
Tiheä puuvillakangas, tasaisesti siroteltu fenoplastisidonnaisella normaalilla alumiinioksidilla (A). Erittäin hyvä raesidonta, korkea hiontateho ja pitkä käyttöikä.
Pituus 50 m, pakkaus sisäänrakennetulla repäisyterällä.
Tyyppi VSM KK 114 F: kangas, ruskea erittäin kovaan kulutukseen. Tämä laatu on erittäin taipuisa, öljynkestävä ja voidaan repäistä pituussuunnassa siistein reunoin ja suorina kuituina ilman rispaantumista.
Pituus 50 m, pakkaus sisäänrakennetulla repäisyterällä.
Käyttötiedot
Metallin käsinhiontaan, mutta sopii erittäin hyvin myös kaikille muille materiaaleille.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Ekonomiarullien pituus | 50 m |
|---|---|
| Talousrullien leveys | 40 mm |
| Hioma-aine | Normaalikorundi |
| Hionta-aineen nimike | A |
| Tuotetyyppi | Hiomakangas |
| Tuotenimen attribuutti | 40 mm × 50 m |
| Sarja | KK114F |
| Eri rullien määrä | 10 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 557870 |
|---|---|
| EAN | 2050001024602 |