Hiomakangas edullisessa rullapakkauksessa, sarja (A) ruskea KK 114 F 25 mm × 50 m
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tiivis puuvillakangas, tasaisesti siroteltu fenoplastisidonnaisella normaalikorundilla (A). Erittäin hyvä jyvien kiinnipysyvyys, korkea hiontateho ja pitkä käyttöikä.
Pituus 50 m, pakkaus sisäänrakennetulla katkaisuterällä.
Tyyppi VSM KK 114 F: Kangas, ruskea erittäin suureen kulutukseen. Tämä laatu on erittäin taipuisa, öljynkestävä ja voidaan repäistä pituussuuntaan siistein reunoin ja suorilla kuiduilla ilman rispaantumista.
Pituus 50 m, pakkaus sisäänrakennetulla katkaisuterällä.
Käyttötiedot
Metallin käsinhiontaan, mutta myös erittäin sopiva kaikille muille materiaaleille.
Toimitussisältö
10 osaa = täydellinen sarja, jossa kussakin 1 rulla raekokoa 40–400.
Rakenne
Tiivis puuvillakangas, joka on tasaisesti siroteltu fenoplastisidoksisella normaalikorundilla (A). Erittäin hyvä rakeen tarttuvuus, suuri hiontateho ja pitkä käyttöikä.
Pituus 50 m, pakkaus sisäänrakennetulla repäisyterällä.
Tyyppi VSM KK 114 F: kangas, ruskea erittäin korkeaan kulutukseen. Tämä laatu on erittäin taipuisa, öljynkestävä ja voidaan repäistä pituussuunnassa siistein reunoin ja suorina kuituina ilman rispaantumista.
Pituus 50 m, pakkaus sisäänrakennetulla repäisyterällä.
Käyttötiedot
Metallin käsinhiontaan, mutta soveltuu erinomaisesti myös kaikille muille materiaaleille.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Ekonomiarullien pituus | 50 m |
|---|---|
| Talousrullien leveys | 25 mm |
| Hioma-aine | Normaalikorundi |
| Hionta-aineen nimike | A |
| Tuotetyyppi | Hiomakangas |
| Tuotenimen attribuutti | 25 mm × 50 m |
| Sarja | KK114F |
| Eri rullien määrä | 10 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 557880 |
|---|---|
| EAN | 2050001030351 |