Hiomapaperi (SiC) vedenkestävä Matador 230×280 mm 7000
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin vahva ja joustava lateksipaperi, jossa tasaisesti siroteltu piikarbidi (SiC). Hyvä raesidos, suuri hiontateho ja pitkä käyttöikä.
Arkkikoko 230×280 mm.
Käyttötiedot
Ennen kaikkea käsinhiontaan korivalmistuksessa, korjaamoissa ja maalaamoissa, maalattujen tai tasoitettujen pintojen hiontaan ja viimeistelyhiontaan.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Hiomapaperin pituus | 230 mm |
|---|---|
| Hiomapaperin leveys | 280 mm |
| Hioma-aine | Piikarbidi |
| Hionta-aineen nimike | SiC |
| Tuotetyyppi | Hiomapaperi |
| Tuotenimen attribuutti | 230×280 mm |
| Hienousaste | kiillotus |
| Sarja | Matador |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G5575007000 |
|---|---|
| EAN | 4002748324222 |